Кошик
33 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Контакти
Будівельні матеріали. Гуртівня у Львові
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380976713544
Євген
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівБічна зеленої (р-н Львівського бетонного заводу) Якщо у вихідний день чи в неробочі години не відповідаю то пишіть на Viber
+380976713544
Мапа

Послуги по утепленню фасадів

Фасад - візитна картка, обличчя кожного будинку або будівлі. Саме тому фасад - це не просто зовнішній

вигляд, екстер'єр будівлі, але і його негласна рекомендація, що говорить про статус і респектабельність як самого будинку, так і його мешканців або власників.

Фасадні роботи - це складний інженерний, технологічний процес. Саме тому фасадні роботи доцільніше всього довірити кваліфікованим спеціалістам. Такі фахівці мають необхідний рівень теоретичних знань, а також практичних умінь та навичок для здійснення безпечного, якісного та довговічного ремонту фасадів, що відповідає всім будівельним та експлуатаційним вимогам.

Наші фахівці надають повний спектр професійних послуг по фасадних роботах будівель. Ми проводимо фасадні роботи будь-якого ступеня складності на будівлях будь-якої поверховості, типу і класу.

Організовуючи і здійснюючи фасадні роботи, ми гарантуємо якісне топеративне виконання і довговічність проведених робіт. Виконані силами наших фахівців фасадні роботи повернуть респектабельний зовнішній вигляд вашому будинку, внесуть в екстер'єр будівлі сучасні, актуалаьні нотки, зроблять фасад будівлі стійким до погодних явищ і інших зовнішніх факторів.

Ми застосовуємо в своїй роботі передові технології будівництва, в свою чергу це гарантує що фасадні роботи відповідають всім європейським критеріям якості и ваш фасад будинку буде довговічним і радувати очі людей ще не один рік.

Фасадні роботи здійснюються із застосуванням якісних, професійних будівельних і оздоблювальних матеріалів, витратних елементів і елементів декору як вітчизняних, так і імпортних виробників.

 

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку