18 відгуків
Контакти
Будівельні матеріали. Гуртівня у Львові
+38097671-35-44
Євген
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівБічна зеленої (р-н Львівського бетонного заводу)79066
Мапа

Добавки для бетонів та розчинів

Група компаній Knopp (Німеччина), заснована в 1981 році, входить до числа провідних компаній з виробництва будівельної хімії в області:

• Хімічних добавок для виробництва бетону (MTC Chemie)
• Добавок з виробництва в'яжучих матеріалів (Knopp Chemie)


Причиною успіху компанії на ринках 36 країн світу є впровадженням інноваційних технологій в галузі будівельної хімії та індивідуальний підхід до ринку, на якому компанія поширює свої продукти. Зокрема для ринку України були розроблені продукти, які в повній мірою задовольняють всі потреби клієнта щодо виготовлення якісного бетону або розчину і подальшого догляду за ним.


Продукція компанії успішно використовується на території України при виробництві товарного бетону, збірних залізобетонних виробів, вібропрессуемих виробів, гідрофобного і надміцного бетонів. Якість добавок і готових бетонних виробів постійно перевіряється в лабораторіях наших клієнтів. Саме такий продукт отримує та роздрібний покупець, який в повній мірі не може оцінити всі переваги використання продукції МТС (Багато виробників користуються необізнаністю роздрібного споживача і пропонують клієнтові дещо іншу продукцію, відмінну від тієї, яка реалізується для масового виробництва бетону). На етикетці розфасованої продукції МТС розміщена максимально доступна для кінцевого споживача інформація, а також наявність європейської та Української сертифікації.
Перелік товарів фасованої продукції МТС, які максимально задовольняють потреби клієнта:
1. Пластифікатор (Тепла підлога) МТС
2. Пластифікатор для всіх видів бетону МТС
3. Замінник вапна МТС
4. Гідрофобна добавка МТС
5. Гідрофобна просочення МТС
6. Протиморозні пластифікатор (МТС до -15 ˚ С)
7. Протиморозні суперпластифікатор (МТС до -20 ˚ С)