Кошик
33 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Контакти
Будівельні матеріали. Гуртівня у Львові
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380976713544
Євген
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівБічна зеленої (р-н Львівського бетонного заводу) Якщо у вихідний день чи в неробочі години не відповідаю то пишіть на Viber
+380976713544
Мапа

Що таке гіпсокартон та його види.

Що таке гіпсокартон та його види.

Що таке гіпсокартон та його види.

Що таке гіпсокартон? Це аркуші, які складаються, з картону по краях і гіпсу в середині. Має кілька різновидів: вологостійкий, вогнестійкий, звичайний і статевий.
Чим же зараз він кріпиться до стін? Як в радянські часи – цвяхами?

Звичайно ні. Зараз для кріплення гіпсокартону використовують стальні кріплення, для більшої зручності і надійності. Профіль гіпсокартонний використовується насамперед для кріплення, а також для запобігання його деформації. Областю його використання є обшивка стін, створення перегородок, підвісних стель. Профіль гіпсокартонний має бути оцинкованим, якщо його використовують в вогнестійких перегородках.

Плюсом використання профілю гіпсокартону є те, що він має певний проміжок між стіною і гіпсокартоном, який можна використати для прокладки труб отоплення, для утеплення стін.

Профіль гіпсокартонний допомагає вирівняти нерівні стіни, зробити їх рівними і гладкими.

Хоча, мабуть єдиним недоліком є те, що використання профілю гіпсокартону не бажане при високонавантажених стінах, чи при великих скупченнях людей. Але для власного будинку це біль як актуальне вирішення певних ваших проблем.

Профілі для гіпсокартону виготовляються в Україні із оцинкованої м'якої сталевої стрічки.

Використовується метод холодного прокату чи методом штампування. Поряд з гіпсокартонними методами є металеві профілі, які відрізняються від специфіки призначення.

Розрізняють такі різновиди:

стельовий профіль CD;
спрямовуючий профіль UW.
стійковий профіль CW;
пристінний профіль UD;

В Україні існує 8 типів профілю. Вони відрізняються за висотою стінки. Це:

CD-60.
UD-27.
UW-50.
UW-75.
UW-100.
CW-50.
CW-75.
CW-100.

Види гіпсокартону

Існує кілька видів гіпсокартону, кожен з яких призначений для певних експлуатаційних умов. Самі недорогі види гіпсокартону мають сірий відтінок і застосовуються тільки в сухих приміщеннях.

Вологостійкий гіпсокартон відрізняється зеленим кольором. Він володіє гідрофобними властивостями і до його складу входять антигрибкові добавки. Такий матеріал можна застосовувати для ремонту у ванній кімнаті або на кухні.

При виробництві вогнестійкого гіпсокартону застосовується армування скловолокном. Найбільш оптимальним для будь-яких умов є гіпсокартон червоного кольору, який одночасно є і вологостійким і вогнестійким. Однак цей матеріал має і найбільш високу вартість.

Відео виробництва профілю для гіпсокартонних систем

 

 

facebook twitter