Кошик
33 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Контакти
Будівельні матеріали. Гуртівня у Львові
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380976713544
Євген
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівБічна зеленої (р-н Львівського бетонного заводу) Якщо у вихідний день чи в неробочі години не відповідаю то пишіть на Viber
+380976713544
Мапа

Фасадні фарби

Фасадні фарби вимоги і класифікація

При виборі фасадних фарб потрібно в першу чергу враховувати щоб захисно-декоративні властивості задовільняли такі вимоги. 

— фасадні матеріали повинні захищати від несприятливих зовнішніх дій, атмосферних впливів у вигляді дощу, морозу, вітру, ультрафіолетового випромінювання, промислового забруднення, біовпливу;

— фасадні фарби повинні сприятливо і комфортно впливати на атмосферу всередині будинку;

— фасадна фарба відповідає архітектурним вимогам і естетичному сприйняттю.
При цьому такі властивості мають бути властиві фасадним фарбам:

— фасадні фарби повинні добре захищати стіну від опадів і добре виводити пари назовні. Це дозволить застосовувати фасадні матеріали для систем теплоізоляції;

— володіють властивостями адгезії до підкладки;

— володіють хорошими властивостями до вологого стирання;

— фасадна фарба стійка до ультрафіолетового випромінювання і інших агресивних середовищ.


Виділяють такі групи фасадних водно-дисперсійних фарб:

— акрилові фарби (Ceresit CT42. Ceresit CT44 Ceresit CT40 Ceresit CT53.)

—  силікатні фарби.( Ceresit CT54 ст 54 AERO)

— силіконові фасадні фарби.(Ceresit CT48)

При виборі фасадних фарб потрібно врахувати наступні вимоги. Класифікацію фасадних фарб Ceresit проводять по таких критеріях: сфера застосування, кольори, склад, властивості, міцність.

Перше, на що звертає увагу споживач, це стійкість фасадних фарб до ультрафіолетових променів. Оскільки під дією сонця фасадна фарба повільно і постійно руйнується. Нормою на заході, пише ceresit.lviv.ua , вважається початок руйнування фасадної фарби від ультрафіолету через 10 років після її застосування.

Важливою властивістю фасадної фарби є паропроникність. Бетонні і цегляні стіни дихають. При використанні фасадної фарби, що володіє ізоляційними властивостями, вона з часом почне сповзати. Такі процеси можна спостерігати у вологих приміщеннях, стіни і стелі яких пофарбовані масляними фасадними фарбами.

Наступне, використовувані  фасадних фарб після висихання повинні залишатися еластичними. Це необхідно для того, щоб компенсувати мікродеформації матеріалів фасаду, що відбуваються при температурній дії.

Враховуючи високу концентрацію вихлопних газів в повітрі і наявність кислот в осіданнях, можна висунути таку вимогу до фасадних фарбах: фасадні матеріали не повинні руйнуватися під впливом лугів і кислот.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку