33 відгуків
Контакти
Будівельні матеріали. Гуртівня у Львові
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380977070263
Євген
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівБічна зеленої (р-н Львівського бетонного заводу) Якщо у вихідний день чи в неробочі години не відповідаю то пишіть на Viber
+380976713544
Мапа

Ленти для гіпсокартону

 

Стрічка на шви для гіпсокартону використовується при зведенні будь-якої конструкції з ГКЛ, від найпростішої стіни до найскладніших елементів декору, де освіта стиків неминуча. Під час складання самого виробу це не особливо важливо, а ось при оздоблювальних роботах складає певні незручності, так як для отримання ідеально рівної поверхні, яку надає фінішна шпаклівка, шви необхідно певним чином обробляти. 

Зі всіма типа лент можна ознайомитись за посиланням https://ceresit.lviv.ua/a410322-tipi-lent-amerikanok.html

Закладення шва лгк – необхідна операція при проведенні обробки за допомогою ГКЛ
Для обробки технологічних зазорів між елементами конструкцій з гіпсокартону існують спеціальні стрічки

Для обробки технологічних зазорів між елементами конструкцій з гіпсокартону існують спеціальні стрічки. Їх можна і не застосовувати, але в такому випадку утворення тріщин на місці стиків неминуче. Під впливом коливань температур будь-якого роду конструкції з ГКЛ здатні незначно деформуватися. Візуально цей процес непомітний, але потім в шарі штукатурки утворюються тріщини, які не здатна приховати навіть фарба. Армування стиків необхідно для того, щоб не було таких неприємних наслідків після ремонту.

Гіпсокартон допомагає отримати ідеально рівну поверхню стін і стелі, а також втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї в області функціональної обробки і декорування.

Стрічку на шви для гіпсокартону звичайно потрібно буде придбати. Коштує вона недорого, а роботу виконує важливу.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку